TWISTER - hřejivá pohoda pro Vaši terasu

vychutnejte si teplo na terase nebo zimní zahradě po celý rok

Terasové topidlo TWISTER

POZOR AKCE

- ke každému prodanému topidlu Twister je nyní akce - dárek jednoho 15kg pytle peletek (cca 8-12 hod topení)!

Vychutnejte si teplo na terase nebo zimní zahradě po celý rok. Hledáte způsob, jak si prodloužit užívání venkovního posezení a to i v chladnějších měsících? Pak je pro vás terasový ohřívač na pelety ideálním řešením. Dodá Vaší terase nejen hřejivou pohodu ale také příjemné osvětlení. Twister ohřívač je ekologický a ekonomický. Teplo je získáváno spalováním pelet. Pelety jsou šetrné a cenově velmi dostupné palivo. Moderní a elegantní design ohřívače krásně doplní každou relaxační venkovní zónu. 

Proč právě Twister?                                                        IMG_1002.jpg

  • ekonomické spalování levných pelet
  • ekologický a šetrný k životnímu prostředí
  • moderní elegantní design
  • cenově dostupné
  • český výrobek
  • bezpečný provoz 

Je to bezpečné?

Samozřejmě!  Plameny jsou uzavřeny v trubici z žáruvzdorného borosilikátového skla, které je testováno certifikační autoritou až na 500 °C. Pro ještě větší pocit bezpečí lze doplnit ochranou mřížkou nebo deflektorem. Deflektor používejte, pokud chcete ohřívač používat pod střechou.

Jak to celé funguje?

Otevřete záklopku násypky a naložte pelety. Plná násypka hoří  tak tři hodiny.  Otevřete záklopku popelníku pro regulaci přívodu vzduchu. Nadzvedněte skleněnou trubici a na pelety nalijte trochu přírodního podpalovače a zapalte. Usaďte skleněnou trubici a klapkou popelníku kontrolujte průběh spalování.  V průběhu spalování můžete doplnit pelety do zásobníku (po doplnění, vždy klapku zásobníku uzavřete).  Zabere to přibližně 15–20 minut, až plameny začnou vycházet ze skleněné trubice. Nechte ohřívač pracovat, dokud se pelety v hořáku úplně nespálí, přičemž nezapomeňte, že po snížení plamene ohřívač vydává teplo třeba 2 hodiny. Při jakékoliv manipulaci si raději vždy vezměte správné rukavice. Věřte, že ta chvilka, co ušetříte nestojí za to, jak zbytečně se spálíte.

informační leták zde

návod k použití zde

Chcete nás kontaktovat?

Ozvěte se mi